Hakkımızda

Naris Yapı Dekorasyon LTD.ŞTİ. Kurucularının; inşaat ve dekorasyon sektöründeki uzun süreli deneyimlerinden güç alarak nitelikli ahşap ürünler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz; geçmişten aldığımız bilgi birikimiyle günümüz teknolojilerini yenilikçi bir anlayışla harmanlayarak tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürünleri tercihinize sunmaktadır.

Ahşap kapı, mutfak ve banyo dolap ürünlerimiz günümüz modasına paralel özgün tasarımlarımız ve alanında uzman kadromuz, sürdürülebilir bir hizmet, müşteri memnuniyeti öncelikli anlayışımız; firmamızı sektöründeki rakiplerinden farklılaştıran özgün değerleri oluşturmaktadır.

Mobilya üretiminde ise isteklerinizin detaylı analizi ile başlayan süreçte gereksinimlerinizi karşılayan, tarzınıza ve bütçenize uygun kalitede tasarımlar hazırlamakta, üretimini gerçekleştirip yerinde garantili montajını yapmaktayız.

Naris Kapı, Naris Mutfak, Naris Banyo markalarımız; yaşadığınız alanlara yaşam anlayışınıza uygun moda ürün alternatifleri geliştirerek mekanlarınıza değer katmaya devam edecektir.